IzvještajiVijestiFranko Kovačević službeno u Bundesligi

18. lipnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/06/64471747_2016601438445630_8811508123689811968_n.jpg

Vijest o transferu Franka Kovačevića u njemačkog prvoligaša TSG Hoffenheim 1899 postala je službena. Mladi 19-godišnji napadač Franko Kovačević koji je drugi dio polusezone proveo u Rudešu službeno je novi igrač Hoffenheima te je za njemačkog prvoligaša potpisao ugovor na četiri godine, do lipnja 2023. Ovo je ujedno najbitniji i najveći transfer u povijesti našeg kluba koji je bio posrednik u ovom velikom transferu ovog perspektivnog mladog igrača.

– Za klub poput Hoffenheima bitno je da prepoznaje i dovodi mlade perspektivne igrače kao što je Franko Kovačević kojeg smo doveli iz Rudeša. U našem klubu jako se dobro radi s mladim igračima, a igračima pružamo mogućnost da se razviju u kvalitetne igrače – izjavio je Alexander Rosen, sportski direktor Hoffenheima.

Franko Kovačević rekao je nekoliko riječi prilikom odlaska u pozantog njemačkog bundesligaša.

– Hvala Rudešu, iznimno sam sretan i ponosan na to što sam u Hoffenheimu – poručio je Franko.

Franko je za Rudeš odigrao 13 utakmica te mu se želimo zahvaliti na minutama u našem dresu. Želimo puno sreće u novom klubu, kao i u daljnjoj karijeri. Sretno Franko!

 


 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.