IzvještajiVijestiJuniori 1 osvojili treće mjesto na turniru u Prološcu

10. kolovoza 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/08/67681470_1920792004688886_6507748680420818944_n.jpg

Kao što je bilo ranije najavljeno, juniori NK Rudeša danas su  sudjelovali na turniru u Prološcu na kojem su sudjelovale i seniorske momčadi domaćina Mladosti iz Prološca, Omladinca iz Vranjica i NK Zadra. Prvu utakmicu juniori NK Rudeša igrali su protiv domaćina NK Mladosti iz Prološca u 12 sati po gotovo nemogućim uvjetima (visoke dnevne temperature) gdje su obje momčadi pružile jako zanimljiv nogomet, a na kraju su slavili domaćini rezultatom 3:1. U drugoj utakmici Zadar je pobijedio Omladinac iz Vranjica rezultatom 2:1 tako da su se za treće mjesto u 17 sati sastali Rudeš i Omladinac iz Vranjica gdje su juniori NK Rudeša slavili pobjedom od 5:0 i tako osvojili treće mjesto na turniru.

U finalnom susretu sastali su se Mladost iz Prološca i  NK Zadar gdje je domaćin slavio rezultatom 2:1 i na taj način osvojio navedeni turnir. Turnir je po riječima trenera Balagovića imao svoju svrhu, ali je za naglasiti da su uvjeti (vrućina) bili gotovo nemogući za igru. U svakom slučaju, kako je kazao trener Balagović, ciklus treninga i utakmica koji su planirani u Dalmaciji je završen po planu i programu. Momčad juniora NK Rudeša sutra se vraća u Zagreb gdje će 14.08. u 9 h ujutro igrati svoju sljedeću pripremnu utakmicu sa seniora HAŠK-a.

Fotografije s turnira nalaze se ovdje:

Fotografija 1: Juniori NK Rudeša sa osvojenim peharom (treće mjesto)

Fotografija 2: Dodjela pehara za treće mjesto juniorima NK Rudeša

Fotografije: Regeneracija

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.