IzvještajiVijestiJuniori 1 počeli s pripremama

14. srpnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/07/IMG-20190714-WA0008.jpg

Juniori I koji se natječu u 1.HNL danas su počeli s priprama. Na Rudešu se sastao stručni stožer momčadi juniora I kojeg čine glavni trener Vladimir Balagović, pomoćni trener Marin Rakuljić, kondicijski trener Viktor Novačić te fizioterapeuti Vladimir Šimić i Jakov Radošević. Prije prvog treninga ovosezonskih ljetnih priprema održana je prozivka na kojoj se pojavilo 25 igrača. Stručni stožer napravio je plan i program priprema. Dio priprema će se održati u Zagrebu, a dio izvan Zagreba, a igrači će u sklopu priprema odigrati niz prijateljskih utakmica kako bi spremni dočekali novu sezonu.

Fotografija 1: Stručni stožer momčadi juniora I kojeg čine glavni trener Vladimir Balagović, kondicijski trener Viktor Novačić, trener Marin Rakuljić, fizioterapeut kluba Vladimir Šimić i fizioterapeut juniora Jakov Radošević

Fotografija 2: Skupna fotografija juniora I

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.