IzvještajiVijestiJUNIORI: GNK DINAMO-NK RUDEŠ (2:0)

23. veljače 2020.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/10/1013931-1280x960.jpg

Nakon zimske stanke, počeo je proljetni dio prvenstva. U sklopu 15. kola 1. HNL za juniore juniori Rudeša proljetni dio prvenstva otvorili su gostovanjem kod GNK Dinama na Maksimiru. Utakmica je bila u prvom poluvremenu gotovo izjednačena. Prvu šansu, gotovo stopostotnu imao je Rudeš kad Lanusović sa 5 metara nije uspio realizirati stopostotnu šansu. U nastavku utakmice Dinamo je iz jedne kontre gdje je obrana Rudeša dosta nesretno i nespretno reagirala postigao pogodak i došao do vodstva od 1:0. Sa tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme. Drugo poluvrijeme, gotovo pola sata Rudeš je pritiskao Dinamo na njihovoj polovici terena iz čega su proizašle 3 stopostotne prilike gdje se Ivančić nije najbolje snašao i nažalost Rudeš nije uspio postići pogodak. Do kraja utakmice iz jedne kontre preko Pejića koji je pobjegao obrani Rudeša gdje Hodak spašavajući što se spasiti da, napravio prekršaj za kazneni udarac iz kojeg je Dinamo povećao vodstvo 2:0 što je na kraju i konačan rezultat utakmice. Za naglasiti je da sam rezultat utakmice ne prezentira stvarno stanje na terenu jer je Rudeš minimalno zaslužio barem postići pogodak. U svakom slučaju u Maksimiru je odigrana jedna prava, čvrsta i gotovo seniorska utakmica, što znači da juniori Rudeša nastavljaju sa odličnim prezentacijama u nastavku prvenstva. U sklopu sljedećeg kola juniori Rudeša igraju kao domaćin protiv HNK Rijeke, a utakmica je na rasporedu 29. veljače od 10 sati na Rudešu.

 

 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.