IzvještajiVijestiJUNIORI: NK HRV. DRAGOVOLJAC – NK RUDEŠ (0:1)

13. studenoga 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/10/1014456-1280x960.jpg

U sklopu 10. kola 1. HNL juniori su odigrali utakmicu s Hrvatskim Dragovoljcem. Utakmica se igrala u Sigetu, na igralištu od Hrvatskog Dragovoljca uz napomenu da su manje više svi tereni u Zagrebu, kao i gotovo u cijeloj Hrvatskoj potopljeni i pod vodom treba naglasiti da je teren u Sigetu bez obzira na vremenske neprilike bio u jako dobrom stanju za igru. Hrvatski Dragovoljac je otvorio jako dobro utakmicu i samo zahvaljujući vrataru Bručiju i sreći prvih 15 minuta nije vodio minimalno 2:0 tako da je sve tamo do 20. minute imao inicijativu, stvarao prilike i velike probleme obrani Rudeša. Nakon 20. minute Rudeš je preuzeo inicijativu i gotovo do kraja utakmice držao sve pod kontrolom. Kako to ide u nogometu ako ne zabiješ iz prilike koje si imao, najčešće jako brzo uslijedi kazna. Uz veliki broj prilika, posebno o drugom poluvremenu Rudeš je mogao pobijediti s većom razlikom, ali malo nespretnost i malo obrana vratara Dragovoljca doveli su da je utakmica završila 0:1. Iz svega navedenog Rudeš je zasluženo pobijedio, a domaćinu pripada velika čestitku za fair play utakmicu i organizaciju iste. Posebno je za naglasiti da je teren bio i više nego adekvatan unatoč poteškoćama i  vremenskim neprilikama. Rudeš iduću utakmicu igra protiv HNK Orijenta u gostima, a utakmica je na rasporedu 16. studenog u 10 sati.

 

 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.