IzvještajiVijestiJUNIORI: NK RUDEŠ – HNK ORIJENT (2:0)

28. studenoga 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/11/20191127_134442-e1574953641411-1280x2276.jpg

Juniori Rudeša odigrali su odgođenu prvenstvenu utakmicu s HNK Orijentom u 1. HNL za juniore na stadionu u Kranjčevićevoj. Utakmica se igrala pod VAR-om te uz izravni televizijski prijenos na programu Arene Sport 3. U utakmicu Rudeš je ušao jasno i ambiciozno uz veliku želju za pobjedom. Uz dobru igru bilo je i nekoliko prilika te je Rudeš poveo u ’19. minuti utakmice golom Marina Petričevića. Prvo poluvrijeme završilo je vodstvom Rudeša od 1:0, ali Rudeš je mogao postići i još koji pogodak. U drugom poluvremenu juniori su igrali otprilike kao i u prvom te je to rezultiralo drugim pogotkom u ’48. minuti. Iz utakmice u utakmicu potvrđuje se ona uzrečica koju nosi Rudeš, a to je da smo totalno drugačiji od drugih. Da je to točno, potvrđuje činjenica da Rudeš iz potpuno kontrolirane utakmice sebi ponovno komplicira život, najprije crvenim kartonom, a onda i skrivljenim jedanaestercem. Na sreću vratar Bruči je obranio tako da se u zadnjih nekoliko minuta ipak nije ušlo u neizvjesnost rezultata nego se utakmica privela kraju s konačnim rezultatom od 2:0 za Rudeš. Iduće kolo juniori Rudeša igraju u subotu, 30. studenog od 14 sati na nogometnom igralištu Pongračevo gdje Rudeš dočekuje Dugopolje.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.