IzvještajiVijestiJUNIORI: NK RUDEŠ-HNK RIJEKA (2:4)

1. ožujka 2020.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/10/1014454-1280x960.jpg

Juniori Rudeša odigrali su 16. kolo 1. HNL za juniore protiv HNK Rijeke. Utakmica je odigrana u subotu u 12 sati na igralištu Pongračevo u odličnim uvjetima za igru. Na samom početku utakmice Rudeš je želio visokim pritiskom pokazati u kom pravcu želi usmjeriti utakmicu, ali Rijeka je uzvratila u istom trenutku gdje je objektivno jedan vrlo konkretan prekršaj u prvoj kontri Rijeke mogao biti okarakteriziran i kao jedanaesterac. Na toj prvoj lopti gdje obrana Rudeša nije reagirala energično i jasno dalo se naslutiti da će ta utakmica biti vrlo diskutabilna za NK Rudeš. Rudeš je ušao u utakmicu sa velikom željom, doslovno furiozno, ali bez glave i repa u igri. Bila je to utakmica gdje su se igrači Rudeša natjecali tko će više pogriješiti pa slobodno možemo kazati da u toj jednoj nejasnoj formaciji  gdje se nije znalo što tko radi, ne u doslovnom smislu, ali skoro da su zabili tri autogola. Rijeka se predstavila kao jedna kompaktna organizirana momčad koja je u svakom trenutku imala plan igre, a Rudeš je sam sebi zabijao golove i potpuno šizofreno, bezciljno i neorganizirano trčao po terenu i upadao iz greške u grešku tako da možemo zaključiti da je Rijeka vrlo lako dobila ovu utakmicu, gotovo igrajući sa Rudešom takozvanu “ševu”. Konačan rezultat mogao je biti i pogubniji za Rudeš tako da konačni rezultat od 2:4 čak izgleda i prihvatljivo naspram onoga što je viđeno na terenu. Rijeci treba čestitati na zasluženoj pobjedi, a stručni stožer Rudeša će morati iz ove utakmice izvući velike pouke kako ne bi doživjeli još veću katastrofu u sljedećoj utakmici na Poljudu protiv HNK Hajduka. U sklopu sljedećeg kola juniori Rudeša gostuju kod HNK Hajduka, a utakmica je na rasporedu u subotu,  7. ožujka u 12 sati.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.