IzvještajiVijestiJUNIORI: NK RUDEŠ – NK DUGOPOLJE (3:1)

1. prosinca 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/10/1013931-1280x960.jpg

Juniori Rudeša  su u sklopu 13. kola odigrali redovno kolo sa ekipom Dugopolja. Utakmica je počela dosta dinamično sa obje strane, ali vrlo brzo Rudeš je uspio nametnuti svoju igru što je rezultiralo ranim pogotkom već u ’12. minuti. Utakmica je bila pod apsolutnom kontrolom Rudeša gdje su gostujuću momčad sveli na gotovo nijedan udarac prema golu vratara Bručija. Pred kraj prvog poluvremena Rudeš je postigao i drugi pogodak sa kojim se otišlo na poluvrijeme. U drugom poluvremenu Rudeš je igrao kao i u prvom poluvremenu sve do ’71. minute kada je Dugopolje iz jedne pojedinačne pogreške, odnosno iz gotovo jednog jedinog udarca prema golu Rudeša smanjilo na 2:1. Poslije primljenog pogotka Dugopolje se na određeni način vratilo u utakmicu, ali pogotkom Karla Althallera stvari su se vrlo brzo vratile pod kontrolu i nakon vodstva od 3:1 Rudeš je mirno priveo utakmicu kraju. Za zaključiti je da smo vidjeli jako dobru igru Rudeša i sigurnu pobjedu sa konačnim rezultatom 3:1. Posljednju utakmicu u ovom dijelu prvenstva juniori Rudeša igraju sa Osijekom u subotu, 7. prosinca u 10 sati na Rudešu.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.