IzvještajiVijestiJUNIORI: NK SESVETE-NK RUDEŠ (0:1)

24. studenoga 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/10/1013931-1280x960.jpg

U 12. kolu 1. HNL za juniore juniori Rudeša su gostovali kod NK Sesveta. Juniori Rudeša od prvog trenutka, od početka utakmice vrlo agresivno su pritisnuli ekipu Sesveta što je rezultiralo jedanaestercom za Rudeš u ‘5. minuti koji Rudeš nažalost nije realizirao. Poslije nerealiziranog jedanaesterca ekipa Rudeša je nastavila gotovo istim intenzitetom što je rezultiralo pogotkom u ’32. minuti. Uz nerealizirani jedanaesterac i postignuti pogodak treba naglasiti da je Rudeš imao još barem 3 odlične prilike što je vratar Sesveta bravorozno obranio. Uz odličnu igru, aktivan rezultat u ’41. minuti Rudeš ostaje sa igračem manje kada je Filip Borovac dobio izravni crveni karton. Na poluvrijeme se otišlo sa vodstvom Rudeša od 1:0 i igračem manje. Na početku drugog poluvremena zbog igrača manje Rudeš je bio nešto defanzivniji, ali i u takvom brojčanom stanju uspio je pripremiti još gotovo tri stopostotne šanse. Uz jako dobru igru i popriličan broj šansi, rezultat je ostao 1:0 za Rudeš. Za naglasiti je da će u srijedu, 27. studenog s početkom u 13:30 minuta juniori Rudeša u Kranjčevićevoj odigrati odgođenu utakmicu sa HNK Orijentom. Ista će biti odigrana pod pravilima VAR-a i u izravnom TV prijenosu na Areni 3. Nakon toga, slijedi redovno kolo u subotu, 30. studenog u 10 sati protiv Dugopolja na SC Rudeš.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.