IzvještajiVijestiJUNIORI-RUDEŠ DINAMO (0:3)

31. kolovoza 2019.

U drugom kolu 1. HNL za juniore svoju utakmicu su odigrali juniori Rudeša i Dinama. Dinamo je udarcem iz kuta (kornera) u drugoj minuti postigao vodeći pogodak, potom u ’12.minuti  iz kaznenog udarca povećao na prednost od 2:0 i tako u vrlo ranoj fazi utakmice usmjerio utakmicu u željenom pravcu. U ’38.minuti Dinamo je postigao svoj treći zgoditak i na taj način Dinamu je osim rezultata od 3:0, također i prema svim drugim segmentima nogometne igre pripalo prvo poluvrijeme. U drugom poluvremenu gledali smo poprilično drugačiju utakmicu gdje je Rudeš dominirao i stvorio tri stopostotne šanse, ali vratar Dinama Renato Josipović pokazao je zašto je naš najbolji mladi vratar, ne samo juniora nego možda i šire. Gledajući utakmicu u cijelosti mogli bi kazati da je Dinamo pobijedio prvo poluvrijeme u kojem je postigao sva tri pogotka,  a Rudeš drugo poluvrijeme iako uz stvorene prilike nije uspio realizirati nijednu. Uz jako vruće i sparno vrijeme gdje su uvjeti za igru bili jako teški  možemo zaključiti da je Dinamo zasluženo pobijedio na gostovanju kod Rudeša. U sklopu idućeg kola, juniori Rudeša gostuju kod HNK Rijeke, a utakmica je na rasporedu 14.rujna u 10 sati.