IzvještajiVijestiJuniori Rudeša gostovali u Rijeci (3:1)

14. rujna 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/09/70378019_2382249351990607_5085619415974674432_n-1280x960.jpg

U 3. kolu 1. HNL za juniore Rudeš je u gostima odigrao utakmicu protiv nogometaša Rijeke. Za napomenuti je da su svi uvjeti za igru bili na optimalnoj razini – od terena, vrlo ljubaznog domaćina i odličnog suđenja. Utakmica je započela izjednačeno s obje strane tako da u nekoj početnoj fazi utakmice Rudeš je imao inicijativu i određene šanse iz prekida. Nakon desetak minuta Rijeka je preuzela inicijativu i u trideset i nekoj minuti postigla vodeći pogodak. Rezultatom od 1:0 za Rijeku otišlo se na poluvrijeme, odnosno odmor. U drugom poluvremenu očekivala se reakcija momčadi Rudeša i bolja igra, ali je sve to izostalo gdje nogometaši Rudeša nisu uspjeli pokazati da mogu ugroziti vratara Rijeke. Sveukupno loša prezentacija ne samo nogometne igre nego i želje, htijenja i agresivnosti koje nije bilo rezultiralo je sa još lako primljena dva pogotka. U završnoj fazi utakmice Rudeš je iz prekida (kornera) postigao zgoditak. Do kraja utakmice Rijeka je i dalje bila bolji protivnik tako da rezultat od 3:1 puno bolje izgleda od same igre nogometaša Rudeša. Za kraj treba konstatirati da je domaćin organizirao i omogućio da se navedena utakmica odigra u vrhunskim uvjetima. Sljedeća utakmica na rasporedu je 22. rujna protiv HNK Hajduka na Kranjčevićevoj u 11 sati.

                         

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.