IzvještajiVijestiJuniori Rudeša pobijedili Lokomotivu (3:0)

19. listopada 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/10/1013924-1280x960.jpg

U 7. kolu 1. HNL za juniore na SC Rudeš svoju utakmicu odigrali su juniori Rudeša i Lokomotive. Utakmica je bila jako atraktivna, što je publika učestalo nagrađivala i jednu i drugu momčad aplauzom. U prvom poluvremenu Lokomotiva je imala više od igre te je imala neke izraženije šanse. Rudeš je bio jako dobro organiziran u obrani i tražio svoju priliku iz polukontre i kontre, ali na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 0:0, odnosno bez golova. Početkom drugog poluvremena trener Rakuljić, kako će se kasnije pokazati, vuče ključan porez i radi 3 zamjene odnosno uvodi 3 svježa igrača što je rezultiralo pogotkom  u ’51. minuti. Lokomotiva je i dalje napadala, stvorila nekoliko izvanrednih prilika koje nije uspjela realizirati i treba ponovno naglasiti da je Rudeš igrao disciplinirano u svim fazama, pogotovo u fazi obrane i s polukontre i kontre zabio još 2 pogotka. Na kraju možemo konstatirati da je u jednoj jako dobroj nogometnoj predstavi Rudeš zasluženo slavio. Posebno treba naglasiti da je trener Marin Rakuljić koji je preuzeo momčad svega 4  dana prije ove utakmice sa svojim stručnim stožerom odlično pripremio i vodio ovu utakmicu. U sklopu idućeg kola juniori Rudeša dočekuju juniore Slaven Belupa. Utakmica je na rasporedu na SC Rudeš u subotu, 26. listopada u 10 sati.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.