IzvještajiKadeti i pioniri izborili finale doigravanja za HNL

17. lipnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/06/64330850_372655896716361_6359295918973386752_n.jpg

Kadeti i pioniri našeg kluba u nedjelju, 16. lipnja igrali su polufinale doigravanja za HNL natjecanje s NK Rudarom iz Labina, a obje utakmice igrale su se na neutralnom terenu u Viškovu. Kadeti i pioniri u Viškovu su bili sa stručnim stožerom i Upravom našeg kluba koja je pomno bodrila obje utakmice. Kadeti su otvorili utakmicu u 16.30 sati te uvjerljivo pobijedili konačnim rezultatom od 7:0. Mrežu NK Rudara kod kadeta prvi je zatresao Emanuel Stojak u ’28. minuti utakmice. Već u ’30. minuti ponovni strijelac za Rudeš je Dragaš Selaković, a u ’32. minuti Gabrijel Stojak. Nakon samo nekoliko minuta Dragaš-Selaković u ’38 minuti opet postiže zgoditak, kao i u ’40. minuti. Na poluvremenu kadeti su otišli na pauzu s uvjerljivih 5:0. U nastavku utakmice, u ’65. minuti za 6:0 zabija Letnar te za konačnih 7:0 Frković.

Odmah nakon kadeta, na teren u Viškovu istrčali su pioniri koji se također bore za HNL natjecanje, a u dvoboju s NK Rudarom i oni su upisali pobjedu od 3:0 te uz kadete također izborili finale doigravanja za HNL natjecanje. NK Rudar svladali su konačnim rezultatom od 3:0. u ’12. minuti kod pionira mrežu Rudara prvi je zatresao Josipović, a u ’50. minuti Šarlija. Za konačni rezultat zabija Svetina u ’68. minuti.

 

I kadete i pionire imat ćemo prilike gledati u finalu doigravanja za HNL, a protivnik će biti HNK Cibalia.

 

Fotografija iznad: Teren u Viškovu

Fotografija iznad: Kadeti NK Rudeša s trenerima i stručnim stožerom (zajednička fotografija)

 

Fotografija iznad: Pioniri Rudeša s trenerima i stručnim stožerom (zajednička fotografija)

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.