IzvještajiVijestiKako postati nogometaš NK Rudeš? Upisi još uvijek u tijeku!

19. rujna 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/09/70515359_686809628482857_5797481378811478016_n.jpg

Nogometni klub Rudeš može se pohvaliti mnogim stvarima – prethodne dvije sezone seniori su igrali u najvišem rangu natjecanja, 1.HNL, a škola nogometa NK Rudeša jedna je od najboljih u gradu. Naši mlađi uzrasti sa svojim trenerima godinama nižu uspjehe u prvenstvu, ali i na državnim te međunarodnim turnirima. Osvojenih pehari i medalje oko vrata čest su prizor koji krasi mnoge turnire, čak i na međunarodnoj razini. Nogometni klub Rudeš trudi se da djeca od malih nogu imaju priliku razvijati svoj talent kako bi jednog dana ispunili san i postali profesionalni nogometaši. Tim educiranih trenera svakodnevno radi s djecom, a uz to naša škola nogometa može se pohvaliti i individualnim radom naših trenera. Prošli tjedan na SC Rudeš naš klub organizirao je “Dane otvorenih vrata”, odnosno besplatne treninge za djecu koja su rođena od 2011. do 2014. godine. Djeca su imala prilike sudjelovati na besplatnim treninzima te na kraju odmjeriti snage u prijateljskoj utakmici protiv svojih mama u kojoj su mališani slavili rezultatom 6:3. Za sve koji nisu imali priliku sudjelovati u besplatnim treninzima, još uvijek nije kasno jer Vam donosimo kratki prikaz koji Vas može uputiti kako možete postati dio NK Rudeš 🙂 Adresar trenera kojima se možete javiti nalazi se ovdje:

Fotografije: Facebook/NK Rudeš Limači

 

Fotogalerija s prijateljske utakmice djece protiv mama (6:3) nalazi se ispod: Izvor fotografije: Facebook/NK Rudeš Limači

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.