IzvještajiVijestiKUP JUNIORI: NK RUDEŠ-NK LUČKO (0:2)

13. studenoga 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/10/1013931-1280x960.jpg

Juniori Rudeša i Lučkog odigrali su svoju Kup utakmicu Središta Zagreb gdje je Lučko zasluženo slavilo sa 2:0. Utakmica se odigrala po kišnom vremenu na igralištu Šparte. Ekipa Rudeša bila je gotovo neprepoznatvljiva u današnjoj utakmici i jako je loše parirala nogometašima Lučkog. Nogometaši NK Lučkog pokazali su puno više želje i htijenja za ovu pobjedu gdje je ista zaslužena u apsolutnom smislu. Na kraju je rezultat mogao biti i veći od dva gola za Lučko tako da Lučkom pripadaju velike čestitke ne samo za pobjedu nego i za prikazanu igru, a Rudešu velika opomena jer je ova utakmica pokazala puno puno nedostataka u ekipi Rudeša.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.