IzvještajiVijestiMirko Labrović novi trener NK Rudeša

27. lipnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/06/Mirko-Labrović.jpg

Uoči već ranije najavljenog odlaska Tomislava Ivkovića s klupe Rudeša, NK Rudeš će u pripreme za novu sezonu krenuti s novim trenerom – Mirkom Labrovićem. Mirko Labrović svoju igračku karijeru započeo je u NK Glavicama, a nastavio je kroz NK Junak Sinj, NK Uskok Klis, RNK Split, Wanke Tianjin China, NK Posušje i NK Hrvace.Većinu svoje karijere proveo je u NK Junaku iz Sinja, gdje je započeo i svoju trenerku karijeru 2011. godine

Kao trener vodio je ekipe NK Junaka, NK Hrvaca, OSK Otoka, NK Šibenika i NK Solina. Sa Šibenikom se borio za ulazak u 1.HNL, a dobre rezultate bilježio je i klupi ostalih drugoligaša. Sa Solinom je u sezoni 2016./2017  osvojio treće mjesto u 2. HNL, a bio je blizu kvalifikacija za 1. HNL.

Fotografija: Mirko Labrović (autor forografije Ivica Čavka)

 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.