IzvještajiVijestiNK Rudeš odigrao prijateljsku utakmicu sa Slaven Belupom

17. studenoga 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/11/9wYTX-OA-1280x853.png

Momčad Rudeša u prošlom kolu pobijedila je Solin, a reprezentativnu stanku iskoristili smo za dodatne treninge i odigravanje prijateljske utakmice. U petak, 15. studenog ekipa Rudeša je na Stadionu Ivan Kušek Apaš u Koprivnici odigrala prijateljsku utakmicu sa NK Slaven Belupom. Domaćin je slavio rezultatom 0:2, no ekipa Rudeša pružala je čvrst otpor iskusnom prvoligašu. U prvom poluvremenu nije bilo golova pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 0:0. Do prvog pogotka ekipa Slavena došla je u ’55. minuti pogotkom Lime, a u 78. minuti strijelac je bio Ejupi. Što se tiče sastava, Rudeš je počeo sa većinom standardnih igrača, a priliku su dobili i juniori od kojih se ističu Marić, Zorica, Hodak, Uzelac, Marković i Pintur.

NK Slaven Belupo – NK Rudeš 2:0

NK Slaven Belupo: Filipović, Zirdum, Božić, Mikulić, Lulic, Glavčić, Nowak, Puclin, Goda, Delić, Krstanović. Ježina, Martinaga, Ejupi, Bačelić Grgić, Srbljinović, Brković, Mateus, Radivojević, Karamarko, Iharoš. Trener: Tomislav Stipić.

NK Rudeš: Banić, Burić, Manenica, Aliyu, Mesarić, Prpić, Erick, Burić, Amoateng, Gorupec, Jurić, Marić, Zorica, Hodak, Uzelac, Brekalo, Tominac, Zoungrana, Goričan, Havojić, Čabraja, Marković, Pintur, Kćira. Trener: Marko Babić.

FOTOGRAFIJE: DUBRAVKO VUTUC

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.