IzvještajiVijestiObustavljeni treninzi svih kategorija do daljnjeg

16. ožujka 2020.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2020/02/87290700_3096843777044838_5138689904489791488_o.jpg

Poštovani igrači, treneri, roditelji i prijatelji sporta,

dužni smo Vas izvijestiti da je Uprava NK RUDEŠ postupila u skladu s uputama HNS-a i ZNS-a radi prevencije širenja COVID-19. U skladu s time, obustavljeni su treninzi svih kategorija u klubu do daljnjeg. Treneri će pojedinačno po kategorijama igračima dostaviti plan i program treninga kojeg su se igrači dužni pridržavati.

“Sukladno preporuci Središnjeg državnog ureda za sport o odgodi svih međunarodnih i nacionalnih sportskih natjecanja svih razina, a imajući u vidu preporuke stožera za civilnu zaštitu i novonastalu situaciju u Republici Hrvatskoj, odnosno porast broja zaraženih, Izvršni odbor Hrvatskog nogometnog saveza i nadležna tijela donijeli su odluku o prekidu svih nogometnih natjecanja u Hrvatskoj – muških, ženskih, malonogometnih, svih liga HNS-a, međužupanijskih i županijskih liga, Hrvatskog kupa, odnosno svih utakmica mladeži, seniora i veterana – do 31. ožujka 2020. godine ” – upućuje nas HNS.

Klub će nastaviti postupati po uputama nadležnih institucija te donositi odluke ovisno o novonastalim situacijama i uputama. Klub će o početku treninga javnost pravovremeno obavijestiti na našoj službenoj web stranici i putem društvenih mreža.

Dopis klubovima ZNS-a

Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju.

 

 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.