IzvještajiVijestiPriča o Patriceu Zoungrani

4. rujna 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/09/Zoungrana.jpg

Patrice Zoungrana rođen je 2. prosinca 1994. godine u Burkini Faso, državi u zapadnoj Africi. Patrice ima 24 godine i igra na poziciji veznog igrača, a u Rudeš je stigao tijekom ljetnog prijelaznog roka. Svoje prve nogometne korake započeo je u klubu zvanom ASFA Yennenga, a u kolovozu 2013. godine došao je u Hrvatsku. Potpisom za Hajduk, Split je postao njegov novi dom, a iz Hajduka ubrzo je išao na posudbu u Primorac. Nakon toga branio je boje NK Neretvanca te NK Solina iz kojeg je u kolovozu ove godine došao u Rudeš. Patrice u Hrvatskoj boravi već šest godina, naučio je pričati hrvatski, a kaže da je Hrvatska njegov drugi dom. Njegovu nogometnu priču u kojoj otkriva kako se snašao u Rudešu te za koga je navijao na SP-u u Rusiji možete pogledati:

Autor: HNTV

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.