IzvještajiRezime 2021. i planovi za 2022. direktora kluba Stipe Čondrića

3. siječnja 2022.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2022/01/182162039_198580868753498_4077916198755484185_n.jpg
Velika godina je iza nas, godina u kojoj smo podigli klub u svim segmentima.
   • Klub je u potpunosti konsolidiran i financijski stabilan što je bio naš primarni cilj. Naš projekt su prepoznale renomirane firme i odlučile nas poduprijeti sponzorski.
   • Naša prva ekipa je u sezoni 2020-21 do samog kraja bila u igri za naslov koji nam je na kraju ipak izmaknuo. Na kraju polusezone 2021-22 nalazimo se na 3. mjestu i osjećamo da možemo prvi proći ciljem. Jako nas veseli činjenica da je prosjek godina naše ekipe 22 godine, čime smo ako ne računamo druge ekipe Dinama i Osijeka, najmlađa ekipa u prvenstvu. Još više nas veseli činjenica što je to naša mladost, igrači ponikli u našoj školi nogometa. Njih 7 je u protekloj i aktualnoj sezoni participiralo za prvu ekipu.
   • Naša škola nogometa je pak napravila najveće stvari u protekloj godini, definitivno najveći iskorak od svih škola u Hrvatskoj. Ulaskom pioniora i kadeta u HNL, sve naše generacije od početka sezone 2021-22 igraju najviše rangove natjecanja. Najbolja moguća pozivnica za kvalitetnije igrače i ojačavanje svih naših ekipa. Da nismo poželjna destinacija za razvoj mladih igrača samo iz Zagreba i okolice, govori činjenica da imamo igrače iz 15 od 21 županije te igrače iz BiH, Italije, Slovenije, Autralije.
   • U 2022. je u planu početak radova na uređenju novih svlačionica ispod tribine te početak izgradnje dva terena manjih dimenzija za potrebe škole nogometa. Planova za budućnost je puno, želimo se nastaviti razvijati, dizati u svim segmentima. Ne želimo se nikako zadovoljiti do sada napravljenim. S bazom od preko 450 igrača u školi nogometa i uz pravi rad znamo da smo na pravom putu. Možda bi se planovi puno brže realizirali uz određenog sportskog partnera. Klub je definitivno zreliji za tako nešto, nego što je bio kad je potpisao suradnju s Alavesom.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.