IzvještajiVijestiSeniori svladali Kustošiju rezultatom 0:2

1. rujna 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/09/Kustošija-Rudeš-1280x860.jpg

U sklopu 3. kola 2.HNL seniori Rudeša pod vodstvom trenera Mirka Labrovića u subotu, 31. kolovoza od 16 h gostovali su kod Kustošije. Na poluvremenu je rezultat bio 0:0, a u ’64.minuti Rudeš dolazi do pogotka, a mrežu Kustošije zatresao je Burić. Ubrzo nakon toga, u ’71. minuti Rudeš povećava prednost na 0:2, a strijelac je Čabraja. U konačnici utakmica je završena rezultatom 0:2.

– Pribojavao sam se ovog susreta s obzirom na to da smo u prošlom kolu protiv Šibenika odigrali lošu utakmicu. Međutim, pokazali smo više zrelosti kada je realizacija u pitanju. Mislim da je to presudilo pobjednika. Treba čestitati Kustošiji na predstavi koja je bila dobra i gdje su imali svoje šanse. Mi smo imali raspoloženog vratara. Igra se za golove. Mi smo ih postigli, oni nisu. To su stvari na koje ne možemo utjecati. Nismo htjeli doći u zonu rizika da izgubimo utakmicu. Veseli me da smo u odnosu na prošlo kolo s potpuno novom ekipom pobijedili utakmicu. Šest bodova u tri utakmice je interesantan podatak za Rudeš, koji je u stvaranju – izjavio je trener Rudeša Mirko Labrović.

KUSTOŠIJA – RUDEŠ 0:2 (0:0)
Strijelci: 0:1 – Burić (64), 0:2 – Čabraja (71).

 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.