IzvještajiVijestiSeniori svladali NK Dugopolje (2:1)

23. rujna 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/09/DSC_1478-1280x852.jpg

Seniori Rudeša u sklopu 6. kola 2. HNL ugostili su NK Dugopolje. Na domaćem terenu momčad Rudeša pod vodstvom trenera Mirka Labrovića došla je do prednosti od 1:0 u ’31. minuti, a u mrežu Dugopolja ubacio je Deni Jurić. Na poluvrijeme Rudeš je otišao s jednim golom prednosti. Na početku drugog poluvremena, u ’50. minuti utakmice gosti dolaze do izjednačenja od 1:1 nakon što sudac ukazuje na bijelu točku te Matej Jukić pogađa za 1:1. Srećom, momčad Rudeša nastavila je s dobrom igrom, a u ’67. minuti s 11 metara strijelac je ponovno bio Deni Jurić. Utakmica je završena rezultatom 2:1 za Rudeš. Momčad Rudeša došla je do važna tri boda u borbi za vrh tablice. Nakon odigranog 6. kola momčad Rudeša trenutno je drugoplasirana na ljestvici s 13 bodova, a prvo mjesto drži Šibenik sa dva boda prednosti u odnosu na Rudeš.

Već u srijedu, 25. rujna na rasporedu je utakmica Hrvatskog nogometnog kupa protiv NK Varaždina. Momčad Rudeša u srijedu gostuje u Varaždinu, a utakmica je na rasporedu u 18 sati.

Zahvaljujemo navijačima koji nas bodre te ih pozivamo da nas dođu podržati u utakmici Hrvatskog nogometnog kupa u Varaždin.

Fotografija: Sportnews.hr /SPORTNEWS

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.