IzvještajiVijestiSeniori velikom pobjedom od 3:0 pobijedili NK Croatiju iz Zmijavaca

15. rujna 2019.

Seniori Rudeša  pod vodstvom trenera Mirka Labrovića danas od 16:30 sati ugostili su NK Croatiju iz Zmijavaca. Na domaćem terenu, točnije na SRC Rudeš seniori su ispred otprilike 600 gledatelja svladali momčad NK Croatije rezultatom od 3:0. U utakmici punoj žara i borbe, Rudeš je prvi zatresao mrežu gostiju i to u ’20.minuti pogotkom Denija Jurića iz kaznenog udarca. Malo prije završetka prvog poluvremena, u ’40. minuti Rudeš dolazi do drugog pogotka, a strijelac je bio Nikola Burić te Rudeš na odmor odlazi rezultatom od 2:0, odnosno s dva gola prednosti. Iako je NK Croatia imala nekoliko dobrih šansi u drugom poluvremenu, Rudeš ipak u ’77.minuti dolazi do trećeg pogotka, a u strijelce se po drugi puta na ovoj utakmici upisao Deni Jurić.

Ovom pobjedom momčad Rudeša je osvojila dodatna tri boda te se nakon kompletiranog 4. kola 2. HNL nalazi na prvom mjestu tablice s ukupno 9 bodova. U sklopu idućeg kola, u srijedu 18. rujna gostujemo kod NK Dubrave Tim Kabel, a utakmica je na rasporedu u 16 sati. Iduća domaća utakmica na rasporedu je u nedjelju, 22. rujna protiv Dugopolja u 16:30 sati.