IzvještajiVijestiU jednoj utakmici dvije utakmice (JUNIORI)

26. listopada 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/10/1014447-1280x960.jpg

U 8. kolu 1. HNL za juniore juniori Rudeša odigrali su redovno kolo sa Slaven Belupom te izgubili rezultatom 1:3. Utakmicu najkonkretnije moramo podijeliti na dva poluvremena jer su juniori Rudeša prvo poluvrijeme odigrali gotovo savršenu utakmicu i samo zahvaljujući malo nespretnosti, a malo nesreći prvo poluvrijeme su završili sa vodstvom od 1:0 umjesto barem 3:0 i više. Dakle, prvo poluvrijeme je u svakom segmentu nogometne igre pripalo Rudešu. Početak drugog poluvremena osim što je u ‘2.minuti 2.poluvremena Slaven izjednačio, kasnije se pokazalo da je ekipa NK Rudeša u drugom poluvremenu ličila na potpuno drugu momčad. Za ne objasniti je odakle tolika dekoncentracija i konfuzija u drugom poluvremenu jedne ekipe koja ni približno nije ličila na ekipu iz prvog poluvremena. Slaven je iz potpuno poklonjenih situacija postigao još laka dva pogotka. Kad se posebno sagleda drugo poluvrijeme onda je rezultat za NK Rudeš mogao biti i gori. Utakmica je odigrana u jako dobrim uvjetima na SC Rudeš. Sljedeća utakmica po rasporedu je  2. studenog u 10 sati u Zaprešiću protiv Intera.

FOTOGALERIJA: T. PRGOMET 
Potpuna fotogalerija s  junioske utakmice 8. kola 1. HNL  NK Rudeš-NK Slaven Belupo (1:3) nalazi se na službenoj Facebook stranici kluba

 

 

 

 

 

 

 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.