IzvještajiVijestiLimači uspješni na turnirima

17. lipnja 2019.

Limači (2009. godište) pod vodstvom trenera Dražena Koštre bili su treći na Ban Jelačić Cupu, jednom od najjačih turnira za tu dobnu kategoriju. Nakon što su uspješno prošli skupinu redom su igrali:

Osmina finala: GNK Dinamo – NK Rudeš 1-2

Četvrtfinale: NK Rudeš – NK Široki Brijeg 2-1

Polufinale: HNK Rijeka – Rudeš 3-0

Za treće mjesto: Rudeš – Osijek 1-0

Napomenimo da su Luka Roščić, Ante Udovičić i Noa Weissenbacher izabrani u najbolju postavu turnira. Na turniru su nastupili mnogi renomirani klubovi poput GNK Dinamo, HNK Hajduk, NK Osijek, HNK Rijeka, Mol Vidi (Mađarska), Domžale (Slovenija), NK Zadar, NK Široki Brijeg, HNK Gorica, NK Inter i mnogi drugi.

Fotografija: Limači na Ban Jelačić Cupu sa trenerom Draženom Koštrom

Također, limači su igrali Ligu otvorenih škola na Kustošiji gdje su osvojili drugo mjesto, a u osam utakmica upisali su 7 pobjeda i samo 1 poraz. Za najbolju postavu turnira izabrani su Niko Macner i Ivan Bekavac.

Fotografija: Limači na Ligi otvorenih škola na Kustošiji s trenerom Draženom Koštrom

Uz to, limači Rudeša osvojili su i drugo mjesto na turniru u Banjolama gdje je naš Karlo Soldo proglašen najboljim vratarom turnira.

Fotografija: Limači na turniru u Banjolama