IzvještajiVijestiSeniori počeli s pripremama za novu sezonu

5. srpnja 2019.

Danas, 5. srpnja u 18 sati sastao se novi stručni stožer NK Rudeša na čelu s glavnim trenerom Mirkom Labrovićem, pomoćnim trenerom Sinišom Roguljićem, trenerom vratara Ivanom Bokulićem, kondicijskim trenerom Stipom Dajakovićem i fizioterapeutom Vladimirom Šimićem. Od 18 sati novi stručni stožer odradio je prozivku igrača na koju se odazvalo ukupno 25 igrača koji su danas započeli s pripremama za novu sezonu 2019./2020 te odradili prvi trening  ljetnih priprema uoči nadolazeće sezone.

Pripreme se odvijaju prema planu i programu, a u sklopu priprema seniori Rudeša će odigrati 10 prijateljskih utakmica. Prva od njih na rasporedu je 17. srpnja na Rudešu protiv mađarskog Mezokovseda. Nakon te utakmice slijedi prijateljska utakmica s NK Radomljem koja je na rasporedu 20. srpnja, a već 24. srpnja igrači Rudeša odmjerit će snage u prijateljskoj utakmici s NK Lokomotivom. Već 27. srpnja na rasporedu je prijateljski dvoboj protiv Al Fislaya iz Saudisjke Arabije, a 31. srpnja protiv NK Maksimira. U sklopu priprema na rasporedu je i odlazak u Pleternicu na tradicionalni turnir koji traje od 3. do 5. kolovoza, a glavnu probu uoči početka prvenstva Rudeš će imati na svom stadionu 10. kolovoza protiv HNK Cibalije.

U narednim tjednima očekuju se naknadni dolasci te odlasci igrača, a glavni trener Mirko Labrović u narednom razdoblju će definirati momčad za nadolazeću sezonu.

O točnim terminima dogovorenih prijateljskih utakmica javnost će biti pravovremeno obaviještena putem našeg web-a te društvenih mreža.

Slika 1: Trening NK Rudeša sa stručnim stožerom uoči ljetnih priprema

Slika 2: Okupljanje igrača uoči prvog treninga ljetnih priprema za nadolazeću sezonu 2019/2020.

Slika 3: Stručni stožer NK Rudeša na čelu s Mirkom Labrovićem