IzvještajiPrijateljskeVijestiRudeš u prijateljskoj utakmici svladao Slaven Belupo

7. rujna 2019.

Danas, 7. rujna seniori Rudeša pod vodstvom trenera Mirka Labrovića reprezentativnu stanku iskoristili su na najbolji mogući način odigravši prijateljsku utakmicu sa NK Slaven Belupom. Utakmica se trebala odigrati u Zagrebu, no zbog vremenskih prilika ipak se odigrala u Koprivnici, na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš. Nakon poluvremena obje momčadi su na pauzu otišle bez pogodaka, odnosno rezultatom 0:0. U ’83. minuti utakmice mrežu Slaven Belupa zatresao je Tomislav Mrkonjić te tako momčad odveo do pobjede rezultatom 0:1. Idući tjedan momčad Rudeša očekuje klasičan raspored treninga, a u nedjelju, 15. rujna na rasporedu je prvenstvena utakmica 4. kola 2. HNL protiv NK Croatije iz Zmijavaca. Utakmica će se igrati na SRC Rudeš, a na rasporedu je od 16:30 sati.

Autor fotografija: Nogomet.hnl