IzvještajiVijestiOštećena imovina na SC Rudeš

29. rujna 2019.

NOĆAS OŠTEĆENA IMOVINA NA SC RUDEŠ ! Noćas u sitne sate grupa delikvenata je oštetila imovinu na našem sportskom centru. Veliki gol je srušen i polomljeni su dijelovi koji ga drže, zapaljena je mreža na golu (nova mreža stavljena prije dva dana), zapaljena je zaštitna mreža okolo igrališta, iščupana je zaštitna spužva na zidu dvorane, polomljeni i razbacani su rekviziti za treninge koji se nalaze unutar dvorane, dio opreme je pokraden. Ostavili su smeće od cigareta, alkoholnih pića i narkotika. Molimo sve prijatelje kluba da pomognu u pronalasku počinitelja, bilo kakva informacija je dobrodošla.

Molimo sve one koji imaju bilokakvu korisnu informaciju o počiniteljima da nam jave u klub ili na e-mail adresu info@nk-rudes.hr !

Unaprijed zahvaljujemo !