IzvještajiVijestiJuniori Rudeša pobijedili Varaždin (3:1)

7. listopada 2019.

Juniori Rudeša odigrali su 6. kolo 1.HNL protiv NK Varaždina na domaćem terenu. Utakmica bila je dosta zahtjevna za momčad NK Rudeša s obzirom da je ekipa Rudeša u 5 utakmica osvojila samo jedan bod pa je ogroman pritisak bio na igračima Rudeša. Imperativ pobjede urodio je plodom pa je ekipa Rudeša povela već u ‘8.minuti utakmice tako da je utakmica krenula u željenom pravcu da bi se u ’26. minuti rezultat povećao na 2:0 sa kojim se rezultatom otišlo i na poluvrijeme. U drugom poluvremenu igrači su malo lošije reagirali gdje je Varaždin preuzeo inicijativu što je rezultiralo pogotkom za Varaždin u ’62. minuti tako da je Varaždin poprilično u tom periodu igre pritiskao ekipu Rudeša koja se uspjela “othrvati” tom pritisku i u ’78. minuti povećati vodstvo na 3:1. Uz nekoliko šansi sa obadvije strane možemo kazati da je Rudeš zasluženo slavio u današnjoj utakmici i pobjegao sa začelja ljestvice. Utakmica je odigrana na jako dobrom terenu u Rudešu gdje su svi uvjeti za igru bili na jako visokoj razini. Sljedeću utakmicu  juniori Rudeša igraju u gostima kod NK Lokomotive 19. listopada u 10 sati.