IzvještajiVijestiSlužbena obavijest o naplati članarine

1. travnja 2020.

Poštovani !

Naplata članarina za ožujak u redovnom terminu putem aplikacije ide na naplatu prvog u mjesecu as dospijećem naplate do 15-tog u mjesecu. Sukladno navedenom, članarinu za ožujak pustili smo na naplatu početkom ožujka. Veći dio članarine je naplaćen zaključno s danom 15. ožujka 2020. Škola nogometa prestala je sa radom zbog širenja pandemije virusa COVID-19 dana 19. ožujka 2020. godine tako da će se članarina za ožujak naplaćivati u cijelosti. Sukladno navedenom razlika od cca 10 dana u mjesecu ožujku za period kada škola nogometa nije radila, ista će se definirati u dijelu buduće članarine kada se situacija normalizira i kada škola počne redovno funkcionirati.

Naplata članarina za travanj, kao i mjesece u kojima se neće održavati treninzi neće se se stavljati u naplatu do daljnjega.

Srdačno,

NK RUDEŠ