IzvještajiVijestiVladimir Balagović novi trener JUNIORA 1

8. srpnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/03/Vladimir-Balagović-asistent-Nk-Rudeš.jpg

Vladimir Balagović koji je prošle sezone bio pomoćni trener seniorske momčadi NK Rudeša, od danas je imenovan glavnim trenerom juniora 1 koji se natječu u 1. HNL. Pomoćnik Vladimiru Balagoviću bit će Viktor Novačić koji je ujedno zadužen i za kondicijsku pripremu mladih sportaša. Bitno je naglasiti kako je ovo veliki korak za juniore 1 koji u novi sezonu kreću s velikim ambicijama. Ako uzmemo u obzir da su i Vladimir Balagović i Viktor Novačić prošle sezone radili sa seniorima, ovo je velik korak i za cjelokupnu školu nogometa našeg kluba. Da se u školi nogometa vrlo kvalitetno radi, dokaz je to što se naši kadeti i pioniri unazad dvije godine igraju kvalifikacije za 1. HNL. Uz odličnu ekipu trenera koje naša škola nogometa posjeduje NK Rudeš ima velikih ambicija za novu sezonu.

Juniori 1 s pripremama počinju ovu nedjelju, 14. srpnja od 18.30 sati. Dio priprema će odraditi u Zagrebu, a dio izvan Zagreba. U sklopu priprema odigrat će niz prijateljskih utakmica kako bi u što boljoj formi dočekali spremni novu sezonu koja službeno počinje 24. kolovoza kada je na rasporedu prvo kolo.

Fotografija 1: Vladimir Balagović, glavni trener juniora 1

Fotografija 2: Viktor Novačić, pomoćnik Vladimira Balagovića i kondicijski trener za juniore 1

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.