VijestiAnte Ćorić novi je igrač Rudeša!

13. siječnja 2024.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2024/01/WhatsApp-Image-2024-01-13-at-12.06.15-1280x854.jpeg

U želji da ovog proljeća napravimo pravo sportsku čudo, te sačuvamo mjesto u SuperSport Hrvatskoj nogometnoj ligi, treneru Davoru Mladini doveli smo još jedno zvučno ime i igrača koji je bio predodređen za velike stvari.

Riječ je o 26-godišnjem Anti Ćoriću, bivšem, a mi vjerujemo, i budućem hrvatskom reprezentativcu, te igraču Dinama i Rome.

Ante Ćorić tijekom karijere osim za Modre i talijanskog velikana, igrao je i za Almeriju, WWW Venlo, Olimpiju te Zürich, s kojim je osvojio i naslov švicarskog prvaka. Najblistavije utakmice odigrao je u Dinamovom dresu, a ima iskustvo i igranja Lige prvaka, protiv najvećih europskih klubova, poput Arsenala, Olympique Lyona, Bayerna, Juventusa, Seville, Reala…

Naravno, imat će Ćorić priliku i svoje nogometno iskustvo prenositi na naše mlađe igrače, s toga smo iznimno sretni i uzbuđeni što je Ćorić stavio potpis na 1,5-godišnji ugovor.

‘Sretan sam što sam se vratio u moj Zagreb. Naravno, Rudeš i ja imamo zajedničku viziju, te ćemo napraviti sve kako bi klub ostao u elitnom razredu hrvatskog nogometa. Osobno sam u dobrom ritmu, noge su još malo teške od priprema, ali do početka sezone, sve će biti na pravom mjestu. I jedva čekam prve izazove’, rekao je Ante Ćorić.

S ovakvim raspletom presretan je i predsjednik kluba Josip Šimunić.
‘Naravno, jer znamo što Ante sve može i zna. Vidjeli smo i u prijateljskoj utakmici protiv Rogaške kako donosi razliku. Još kada uhvati pravi ritam. U svakom slučaju, uz njega će i naši mladi igrači imati priliku puno toga naučiti, tako da je ovo dvostruki dobitak za klub’.

Direktor Stipe Čondrić, bio je kratak, ali jasan.
‘Ante je postao Rudešan. Prihvatio je izazov, a to pokazuje snagu karaktera. I takvi nam igrači trebaju’.

 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.