VijestiNK Rudeš uz NJU

2. listopada 2023.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-02-at-13.43.39-1.jpeg

S prvim danom listopada, ušli smo u mjesec koji je posvećen borbi protiv raka dojke i u kojem se glasnije i češće priča o ovoj bolesti koja je prema učestalosti i smrtnosti vodeća maligna bolest među ženskom populacijom. Ovo je mjesec u kojem se želi probuditi svjesnost o važnosti pravovremenih pregleda dojki. Stoga i mi u NK Rudešu, od igrača do Uprave, svjesni ovog problema, želimo potaknuti naše majke, sestre, djevojke, supruge, kćeri, prijateljice, na brigu o sebi, ali isto tako, pružiti ruku podrške i suosjećanja svim oboljelima, opravljenima te onima koji se tek suočavaju s ovom dijagnozom. A da bi naša podrška bila glasnija, na jučerašnjoj utakmici protiv HNK Rijeka naša ekipa istrčala je na teren u simboličnim roza majicama.🎗️

#Svezanju #mamabudizdrava

 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.