NaslovnicaRaspored i rezultati

  • 2. HNL SENIORI
  • 1. HNL JUNIORI
  • 1. NL SREDIŠTE KADETI
  • 1. NL SREDIŠTE PIONIRI

2. HNL

Rezultati i raspored
KOLODATUMMJESTOKLUBOVIREZULTAT
1.02.09.2020 20:00hČakovecNK Međimurje – NK Rudeš4:0
2.05.09.2020 16:30hZagrebNK Rudeš – NK Inter-Zaprešić1:1
3.29.08.2020 17:00hZagrebNK Kustošija – NK Rudeš0:0
4.12.09.2020 16:30hZagrebNK Rudeš – NK Opatija1:2
5.16.09.2020 16:30hZagrebGNK Dinamo II – NK Rudeš3:0
6.19.09.2020 16:30hZagrebNK Rudeš – NK BSK Bijelo Brdo1:1
7.25.11.2020 13:30hZagrebNK Rudeš – HNK Hajduk II-:-
8.30.09.2020 15:30hZagrebNK Rudeš – NK Sesvete2:4
9.03.10.2020 15:30hSolinNK Solin – NK Rudeš1:2
10.18.10.2020 15:00hZmijavciNK Croatia Zmijavci – NK Rudeš1:1
11.24.10.2020 15:00hZagrebNK Rudeš – HNK Cibalia1:0
12.30.10.2020 14:00hZagrebNK Dubrava Tim Kabel – NK Rudeš0:0
13.07.11.2020 12:55hZagrebNK Rudeš – HNK Orijent 19190:0
14.20.11.2020 13:30hSigetNK Hrvatski dragovoljac – NK Rudeš-:-
15.28.11.2020 13:30hZagrebNK Rudeš – NK Osijek II-:-
16.05.12.2020 13:30hSinjNK Junak – NK Rudeš-:-
17.12.12.2020 13:00hZagrebNK Rudeš – NK Dugopolje-:-
18.13.02.2021 14:30hZagrebNK Rudeš – NK Međimurje-:-
19.20.02.2021 17:00hZaprešićNK Inter-Zaprešić – NK Rudeš-:-
20.27.02.2021 15:00hZagrebNK Rudeš – NK Kustošija-:-
21.06.03.2021 15:30hRijekaNK Opatija – NK Rudeš-:-
22.13.03.2021 15:30hZagrebNK Rudeš – GNK Dinamo II-:-
23.21.03.2021 15:30hBijelo BrdoNK BSK Bijelo Brdo – NK Rudeš-:-
24.03.04.2021 16:30hSplitHNK Hajduk II – NK Rudeš-:-
25.09.04.2021 16:30hSesveteNK Sesvete – NK Rudeš-:-
26.17.04.2021 16:30hZagrebNK Rudeš – NK Solin-:-
27.21.04.2021 17:00hZagrebNK Rudeš – NK Croatia Zmijavci-:-
28.24.04.2021 17:00hVinkovciHNK Cibalia – NK Rudeš-:-
29.01.05.2021 17:00hZagrebNK Rudeš – NK Dubrava Tim Kabel-:-
30.09.05.2021 17:00hRijekaHNK Orijent 1919 – NK Rudeš-:-
31.12.05.2021 17:30hZagrebNK Rudeš – NK Hrvatski dragovoljac-:-
32.16.05.2021 17:30hOsijekNK Osijek II – NK Rudeš-:-
33.22.05.2021 17:30hZagrebNK Rudeš – NK Junak-:-
34.29.05.2021 17:30hDugopoljeNK Dugopolje – NK Rudeš-:-

1.HNL

Rezultati i raspored
KOLODATUMMJESTOKLUBOVIREZULTAT
1.05.09.2020 16:00hSesveteNK Sesvete – NK Rudeš2:1
2.09.09.2020 10:00hZagrebNK Rudeš – GNK GNK Dinamo1:3
3.23.09.2020 14:00hDugopoljeNK Dugopolje – NK Rudeš1:0
4.30.08.2020 17:30hZagrebNK Rudeš – HNK Rijeka0:0
5.12.09.2020 15:00hKoprivnicaNK Slaven Belupo – NK Rudeš1:0
6.19.09.2020 10:00hZagrebNK Rudeš – HNK Hajduk0:3
7.26.09.2020 10:00hSigetNK Hrvatski dragovoljac – NK Rudeš0:0
8.03.10.2020 10:00hZagrebNK Rudeš – NK Varaždin0:3
9.17.10.2020 15:00hHreljinHNK Orijent 1919 – NK Rudeš0:3
10.25.10.2020 17:30hZagrebNK Lokomotiva – NK Rudeš2:2
11.31.10.2020 13:30hZagrebNK Rudeš – NK Istra 19611:0
12.07.11.2020 10:00hZaprešićNK Inter-Zaprešić – NK Rudeš1:4
13.21.11.2020 13:00hZagrebNK Rudeš – NK Osijek-:-
14.28.11.2020 10:00hZagrebNK Rudeš – NK Sesvete-:-
15.05.12.2020 10:00hZagrebNK GNK Dinamo – NK Rudeš-:-
16.27.02.2021 10:00hZagrebNK Rudeš – NK Dugopolje-:-
17.06.03.2021 10:00hRijekaHNK Rijeka – NK Rudeš-:-
18.13.03.2021 10:00hZagrebNK Rudeš – NK Slaven Belupo-:-
19.20.03.2021 10:00hSplitHNK Hajduk – NK Rudeš-:-
20.10.04.2021 10:00hZagrebNK Rudeš – NK Hrvatski dragovoljac-:-
21.17.04.2021 10:00hVaraždinNK Varaždin – NK Rudeš-:-
22.24.04.2021 10:00hZagrebNK Rudeš – HNK Orijent 1919-:-
23.01.05.2021 10:00hZagrebNK Rudeš – NK Lokomotiva-:-
24.08.05.2021 10:00hMedulinNK Istra 1961 – NK Rudeš-:-
25.15.05.2021 10:00hZagrebNK Rudeš – NK Inter-Zaprešić-:-
26.22.05.2021 10:00hJosipovacNK Osijek – NK Rudeš-:-

1. NL SREDIŠTE KADETI

Rezultati i raspored
KOLODATUMMJESTOKLUBOVIREZULTAT
1.xxxZagrebNK GNK Dinamo – NK Rudeš-:-
2.30.08.2020 10:00hZagrebNK Rudeš – NK Zagorec5:1
3.06.09.2020 15:15hZagrebNK Špansko – NK Rudeš1:10
4.26.08.2020 15:30hZagrebNK Rudeš – NK Bistra1:0
5.13.09.2020 10:00hZagrebNK Ponikve – NK Rudeš0:12
6.19.09.2020 10:00hZagrebNK Rudeš – NK Dubrava Tim Kabel3:0
7.27.09.2020 10:00hVelika GoricaHNK Gorica – NK Rudeš0:3
8.04.10.2020 17:45hZagrebNK Rudeš – NK Lokomotiva5:1
9.16.09.2020 10:00hSigetNK Hrvatski dragovoljac – NK Rudeš2:5
10.10.10.2020 10:00hZagrebNK Rudeš – NK Prečko4:0
11.17.10.2020 10:00hSesveteNK Sesvete – NK Rudeš0:2
12.24.10.2020 09:00hZagrebNK Rudeš – NK Trnje5:0
13.31.10.2020 10:00hZagrebNK Zagreb – NK Rudeš0:3
14.xxxZagrebNK Rudeš – NK Inter-Zaprešić-:-
15.14.11.2020 11:30hZagrebNK Kustošija – NK Rudeš1:10
16.22.11.2020 10:00hZagrebNK HAŠK 1903 – NK Rudeš-:-
17.28.11.2020 10:00hZagrebNK Rudeš – NK Lučko-:-
18.xxxZagrebNK Rudeš – NK GNK Dinamo-:-
19.xxxKrapinaNK Zagorec – NK Rudeš-:-
20.xxxZagrebNK Rudeš – NK Špansko-:-
21.xxxDonja BistraNK Bistra – NK Rudeš-:-
22.xxxZagrebNK Rudeš – NK Ponikve-:-
23.xxxZagrebNK Dubrava Tim Kabel – NK Rudeš-:-
24.xxxZagrebNK Rudeš – HNK Gorica-:-
25.xxxZagrebNK Lokomotiva – NK Rudeš-:-
26.xxxZagrebNK Rudeš – NK Hrvatski dragovoljac-:-
27.xxxZagrebNK Prečko – NK Rudeš-:-
28.xxxZagrebNK Rudeš – NK Sesvete-:-
29.xxxZagrebNK Trnje – NK Rudeš-:-
30.xxxZagrebNK Rudeš – NK Zagreb-:-
31.xxxZaprešićNK Inter-Zaprešić – NK Rudeš-:-
32.xxxZagrebNK Rudeš – NK Kustošija-:-
33.xxxZagrebNK Rudeš – NK HAŠK 1903-:-
34.xxxLučkoNK Lučko – NK Rudeš-:-

1. NL SREDIŠTE PIONIRI

Rezultati i raspored
KOLODATUMMJESTOKLUBOVIREZULTAT
1.23.08.2020 17:30hZagrebNK Zagreb – NK Rudeš1:0
2.29.08.2020 11:15hZagrebNK Rudeš – NK Sesvete5:1
3.05.09.2020 11:15hLučkoNK Lučko – NK Rudeš3:2
4.12.09.2020 11:15hZagrebNK Rudeš – NK Zagorec1:0
5.19.09.2020 11:15hSigetNK Hrvatski dragovoljac – NK Rudeš0:2
6.30.09.2020 20:15hZagrebNK Rudeš – NK Kustošija3:2
7.03.10.2020 11:15hZagrebNK Trnje – NK Rudeš0:3
8.10.10.2020 15:30hZagrebNK Rudeš – NK Dugo Selo3:0
9.17.10.2020 11:30hZagrebNK HAŠK 1903 – NK Rudeš0:3
10.xxxZagrebNK Rudeš – HNK Gorica-:-
11.28.10.2020 19:00hZagrebNK Dubrava Tim Kabel – NK Rudeš1:2
12.07.11.2020 11:15hKarlovacNK Karlovac 1919 – NK Rudeš0:2
13.xxxZagrebNK Rudeš – HNK Segesta-:-
14.21.11.2020 14:45hZagrebNK Lokomotiva – NK Rudeš-:-
15.28.11.2020 11:15hZagrebNK Rudeš – NK GNK Dinamo-:-
16.xxxZagrebNK Rudeš – NK Zagreb-:-
17.xxxSesveteNK Sesvete – NK Rudeš-:-
18.xxxZagrebNK Rudeš – NK Lučko-:-
19.xxxKrapinaNK Zagorec – NK Rudeš-:-
20.xxxZagrebNK Rudeš – NK Hrvatski dragovoljac-:-
21.xxxZagrebNK Kustošija – NK Rudeš-:-
22.xxxZagrebNK Rudeš – NK Trnje-:-
23.xxxDugo SeloNK Dugo Selo – NK Rudeš-:-
24.xxxZagrebNK Rudeš – NK HAŠK 1903-:-
25.xxxVelika GoricaHNK Gorica – NK Rudeš-:-
26.xxxZagrebNK Rudeš – NK Dubrava Tim Kabel-:-
27.xxxZagrebNK Rudeš – NK Karlovac 1919-:-
28.xxxSisakHNK Segesta – NK Rudeš-:-
29.xxxZagrebNK Rudeš – NK Lokomotiva-:-
30.xxxZagrebNK GNK Dinamo – NK Rudeš-:-

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.