VijestiNovi Rudešov trener Toni Golem s puno elana preuzeo je momčad!

6. rujna 2023.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-06-at-15.01.13-1280x1327.jpeg

U sreću ne vjeruje, već samo u rad i treninge. A s time bi trebali doći i pozitivni rezultati.

Gledao sam cijelu HNL ligu i sve utakmice. Rudeš je ostavio dobar dojam, što se tiče igara. Nažalost, rezultati to nisu pratili. I svi se sjećamo utakmice protiv Osijeka. Koja je u jednom scenariju otišla u krivom smjeru. Čak je i kod 3:2 mogla otići na 4:2, pa bi se osvojio možda bod, a možda i sva tri. Pa i u Puli je bilo jako dobrih pola sata. Samo nedostaje taj gol. Šteta je što se ta dobra igra nije potvrdila s nekim bodom. Dojma sam da je bodovno stanje puno lošije nego što smo vidjeli na terenu. Iskreno, nisam pobornik nekog pouzdanja u sreću, ja mislim da na kraju sezone dođeš tamo gdje zaslužuješ biti, a ja sam došao s ciljem da Rudeš ne bude na posljednjem mjestu gdje je sada. I stvarno mislim da se Rudeš može potući s ekipama koje su ispred njega tri, četiri mjesta. Po ničem nije lošiji od njih. I gotovo sam uvjeren da će sve to ići u dobrom smjeru’.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.