VijestiPoziv za volontiranje

19. lipnja 2023.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2023/06/WhatsApp-Image-2023-06-15-at-14.13.27-1280x1280.jpeg

Dođite, učite i uživajte! Prijavite se i vi ,te budite dio našeg kluba. Ustvari, budite totalno drukčiji od drugih!
S ulaskom seniora u najjači rang hrvatskog nogometa, ali i ostanak sve tri mlađe natjecateljske kategorije, obim posla u NK Rudešu se povećava. Zato ovim putem tražimo trenere volontere u mlađim dobnim kategorijama Nogometne Škole Rudeš. Kategorije volontiranja su usmjerene na uzraste od U6 do U17.

Stručni kadar trenera kojima nudimo opciju volontiranja:
– pomoćni trener
– kondicijski trener
– trener vratara
– analitičar

Također, tražimo i volontere koji će nam pomagati oko poslova organizacije utakmica u SuperSport HNL-u, odnosno na utakmicama najvišeg ranga, a što će vam biti novo veliko iskustvo. Molimo da sve molbe i životopise pošaljete na mail adresu Nogometnog kluba Rudeš: info@nk-rudes.hr

 

 

Poziv za volontiranje

 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.