VijestiProduljenje ugovora kapetana Tomislav Srbljinović

7. lipnja 2023.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2023/06/WhatsApp-Image-2023-06-06-at-13.58.24-1280x1600.jpeg

 

S ulaskom u SuperSport Hrvatsku nogometnu ligu krenuli smo i u osnaživanje momčadi. A prvi koji je produžio ugovor jest kapetan Tomislav Srbljinović.
Naš 23-godišnji defenzivni vezni produžio je ugovor do 2026. godine.

‘Izuzetna mi je čast što su mi u klubu ukazali povjerenje. Naravno, sada smo pred još većim izazovima, ali siguran sam da ćemo i na njih znati naći rješenja. Osobno, veselim se igranju u najjačoj konkurenciji, a ovim putem pozivam i navijače da nas podrže u okršajima najboljim hrvatskim klubovima’, rekao je nakon stavljenog potpisa naš kapetan.

 

 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.