VijestiProduljenje ugovora Miguel Campos

9. lipnja 2023.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2023/06/WhatsApp-Image-2023-06-06-at-14.01.10.jpeg

Iako smo tek potvrdili osvajanje prvog mjesta u SuperSport Prvoj NL-u, i ulazak u najjači razred hrvatskog nogometa, već smo krenuli s formiranjem momčadi za sljedeću sezonu. A kako je obrana ključni dio ekipe, tako smo i mi u Rudešu krenuli slagati ‘zadnju liniju obrane’.

Zato s ponosom možemo reći da je novi ugovor, do ljeta 2026. godine, potpisao Portugalac Miguel Campos.

‘Presretan sam što sam pomogao Rudešu pri ulasku u najviši rang hrvatskog nogometa. Ali nećemo stati na tome, već se želimo dokazati i u toj konkurenciji. Naravno, želimo na najljepši način okončati sezonu, te nakon par dana odmora, krenuti u žestoke pripreme za novu sezonu’, rekao je nakon produženja ugovora naš Portugalac.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.