VijestiRudeš bez bodova na Drosini

27. svibnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/05/istrarudeš.jpeg

Zadnje kolo, 36. u ovoj sezoni otvorio je Rudeš na gostovanju kod NK Istre 1961 na Aldo Drosini u Puli, no domaćin je ipak slavio u dvoboju protiv Rudeša. Trener Ivković nije mogao računati na nekoliko igrača, a u Pulu nisu išli Ivan Banić, Dragan Juranović, Vitali Lisakovich, Mate Šuto… Iako je Rudeš imao više šansi i daleko veći postotak kod posjeda lopte, u ’63. minuti Istra dolazi do pogotka, a mrežu Rudeša zatresao je Daniel Iglesias. Pola sata poslije, u drugoj minuti sudačke nadoknade strijelac drugog pogotka za Istru bio je Markus Pavić.

-Dobra utakmica za gledatelje, početnih 15 minuta Istra je imala laganu dominaciju, no kasnije smo mi bili voditelji igri. Imali smo šanse i polušanse koje nismo iskoristili. Istra je zabila onaj “sretni gol” i dobili utakmicu – izjavio je trener Rudeša Tomislav Ivković.

Trener Istre bio je zadovoljan prikazanim od strane njegove momčadi.

– S obzirom na sastav moram biti zadovoljan, moramo biti sretni pobjedom jer je ljepše ući u play off utakmice s pobjedom nego porazom – izjavio je trener NK Istre 1961 Igor Cvitanović.

Momčad Rudeša čeka odmor prije početka priprema za nadolazeću sezonu. Iduće sezone seniori Rudeša nastupat će u 2. HNL uz nadu da ćemo nakon iduće sezone biti ponovni prvoligaši. Sve novosti vezane uz početak nove sezone možete pratiti na našoj web stranici te na našim društvenim mrežama, a sažetak utakmice NK Istra 1961-NK Rudeš možete pogledati ovdje:

 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.