VijestiRudeš bez bodova protiv Slaven Belupa

21. svibnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/05/rudes_slaven_35kolo.jpg.688x388_q85_crop_upscale.jpg

U sklopu pretposljednjeg 35. kola ove sezone Rudeš je ugostio NK Slaven Belupo na Kranjčevićevoj, a gosti iz Koprivnice slavili su u Zagrebu rezultatom 0:1. Uz šanse s obje strane, prvo poluvrijeme je ipak završilo bez pogodaka, rezultatom 0:0. Rezultat se nije mijenjao sve do ’78. minute utakmice kada je Vilibald Vuco napravio prekršaj u kaznenom prostoru te je sudac ukazao na bijelu točku. Siguran je bio Mateas Delić koji je pogodio za 0:1. Uz nekoliko šansi Rudeša, rezultat je ipak ostao 0:1.

– Prvo poluvrijeme smo prespavali, a drugo poluvrijeme smo izgledali puno bolje. Imali smo 3 mrtve šanse, no promašili smo i kako to obično biva to nas je na kraju koštalo – izjavio je trener Tomislav Ivković,

– Zaslužili smo pobjedu, prvo poluvrijeme smo bili dominantni i kontrolirali smo utakmicu i njen tijek. Falilo nam je malo mirnoće i konkretnosti u zadnjoj trećini. U drugom poluvremenu ušli smo u neforsirane pogreške te u mlin nekontrolirane igre, a to Rudeš voli. Tu je Rudeš stvorio nekoliko šansi, no naš vratar je dobro reagirao – nadovezao se na igru svoje momčadi trener gostiju Ivica Sertić.

U sklopu idućeg kola, ujedno i posljednjeg ove sezone Rudeš gostuje kod Istre u Puli u petak, 24. svibnja od 18 sati.

Sažetak utakmice te izjave trenera možete pogledati ovdje:

 

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.