VijestiRudeš remizirao kod mađarskog ZTE-a

20. studenoga 2023.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-17-at-15.53.35-1280x576.jpeg

Prvenstvenu stanku zbog kvalifikacijskih obveza europskih reprezentacija, prva momčad Rudeša popunila je prijateljskom utakmicom kod mađarskog prvoligaša ZTE-a.
Bila je to ujedno i prva utakmica u kojoj je Ivan Mijač samostalno vodio prvu momčad, a igrači su mu ‘uzvratili’ dobrom igrom i pozitivnim rezultatom. Posebno veseli činjenica da su naši juniori dali velik doprinos u remiju 1:1, jer u 54. minuti nakon ubačaja Vilima Krušlina pogodak je postigao Patrik Turković. Bio je to i pogodak za vodstvo, no domaćini su desetak minuta kasnije uspjeli izjednačiti.
Po povratku u Zagreb, Rudeš nastavlja s pripremama za utakmicu 16. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige, kod Gorice, u nedjelju 26. studenog od 17.10 sati.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.