VijestiRudeš za Banovinu

4. veljače 2021.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2021/02/rudeszabanovinu.jpg

NAKON VRLO USPJEŠNE BOŽIĆNE AKCIJE ZA PUČKU KUHINJU I SOCIJALNU SAMOPOSLUGU NA SV. DUHU (2 tone hrane, higijenskih potrepština, slatkiša.. i 3 soma kuna u jedno popodne!) OVAJ PUT IDEMO JOŠ JAČE!

NAKON STRAŠNIH POTRESA U SISAČKO-MOSLAVAČKOJ ŽUPANIJI PUNO LJUDI JE OSTALO BEZ SVEGA ŠTO SU IMALI, A ONI NAJMANJI I BEZ OSMIJEHA NA LICU. POKUŠAJMO VRATITI OSMIJEHE BAREM NAJMANJIMA I UKLJUČIMO SE U AKCIJU KOJU ORGANIZIRAJU RUDEŠKI BBB-i U SURADNJI S DJECOM, RODITELJIMA I ZAPOSLENICIMA IZ RUDEŠKIH DJEČJIH VRTIĆA (DV Grigor Vitez, DV Matija Gubec, DV Panda i DV Kockica).

NA PODRUČJU SISKA, PETRINJE I GLINE UKUPNO JE 1900 DJECE VRTIĆKE I PREDŠKOLSKE DOBI ZA KOJU BI MI OSIGURALI 1900 POKLON PAKETA  (slatkiši, četkice i paste za zube, majice, igračke)! ZA OVU AKCIJU POTREBNO NAM JE OKO 35.000 KUNA, A AKO BUDE VIŠKA  (u kaj ne sumnjamo), KUPILI BI I NEŠTO OD POTREBNE OPREME ZA DV “Petrinjčica” U PETRINJI KOJI JE DOSTA NASTRADAO U POTRESU. NOVCE ĆEMO SKUPLJATI DO 28.2., A ONDA U ŠOPING, PA ĆE MALE VRIJEDNE VRTIĆKE U RUČICE (i tete naravno) ISPISATI PORUKE PODRŠKE I OHRABRENJA SVOJIM MALIM VRŠNJACIMA, SVE ZAPAKIRATI I PUT POD NOGE!

UKLJUČITI SE MOGU NARAVNO SVI LJUDI DOBRE VOLJE KAO I PROŠLI PUT (Podsused, Špansko, Brezovica..).

ŽIRO RAČUN ZA OVU AKCIJU OTVOREN JE U ERSTE BANCI (Jura Piplica) HR0624020063103910583 I U OPIS PLAĆANJA OBAVEZNO NAPISATI “DONACIJA ZA BANOVINU”.

ZA SVE UPITE TU SU:

Jura 092 1001 278

Mirko 098 908 1140

Teta Mirta 095 869 6938

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.