VijestiStjepan Plazonja pojačanje Rudeša!

4. srpnja 2023.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2023/07/Stjepan-Plazonja-1280x853.jpg
Među novim igračima NK Rudeša je i 25-godišnji Đakovčanin Stjepan Plazonja. Riječ je o napadaču, koji je nogometnu karijeru počeo u Cibaliji, a preko Osijeka stigao je i do Dinama. Ipak, već s 19 godina otišao je u slovenski Koper, da bi se potom vratio u Kustošiju. Od 2019. do 2022. godine igrao je po rumunjskim klubovima, da bi u rujnu prošle godine postao dio BSK-a iz Bijelog Brda.
Odličnim igrama za klub iz Slavonije privukao je i našu pozornost, te je na poziv sportskog direktora, ali i trenera Roberta Prosinečkog ipak odlučio karijeru nastaviti u novom članu SuperSport HNL-a.
Dobrodošao Stjepane!

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.