VijestiJakov Bašić odabrao Rudeš!

4. srpnja 2023.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2023/07/Jakov-Basic-1280x901.jpg
Novi – stari igrač našeg Rudeša je i 26-godišnji Jakov Bašić, brat blizanac ipak nešto poznatijeg Tome Bašića, koji je bio član hrvatske A reprezentacije, ali i nosi(o) dres Hajduka, Bordeauxa te sada Lazija.
Jakov igra gotovo na istoj poziciji centralnog veznog, kao i brat Toma, s time što je on svoj nogometni put gradio nešto drugačije. Odnosno krenuo je preko američkih Readinga i Bostona. Potom je stigao do Hajduka II. Od 2019. godine igrao je za Dugopolje, potom i za Hrvatski dragovoljac, da bi u ljeto 2021. prvi put stigao u Rudeš. Dobrim igrama privukao je pozornost Slaven Belupa, u koji je otišao u srpnju 2022. godine.
Sada se ipak odlučio na povratak u klub u kojem ga cijene, a Robert Prosinečki treba.
Dobrodošao kući, Jakove!

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.