VijestiTreća pobjeda juniora Rudeša u prva četiri kola

28. kolovoza 2023.

Rudešovi juniori u 4. kolu SuperSport HNL-a stigli su do treće pobjede. Ovog puta, na trećem gostovanju, igrači Stjepana Babića svladali su Slaven Belupo, a konačnih 4:1 potvrđuju nadmoć Rudešove momčadi. Golove za Rudeš postigli su Patrik Turković (29′), Josip Perković (31′), Filip Krušelj autogol (34′) te Duje Korač (74′). Belupov Filip Krušelj bio je strijelac i za svoju momčad (45’+2)
‘Za početak, moram pohvaliti i naše, ali i igrače domaćina, Slaven Belupa, koji su izdržali na ovakvim, gotovo nemogućim, vremenskim uvjetima. Poveli smo 3:0, uz apsolutnu dominaciju. No, u sudačkoj nadoknadi primili smo gol za 1:3. I u prvih 10-tak minuta nastavka kao da se uvukla nekakva nervoza. Ipak, kako je vrijeme odmicalo, a posebice nakon našeg četvrtog gola, sve je bilo na našoj strani. Tako da smo mogli slaviti i uvjerljivije. I zato skidam kapu našim dečkima’, ponosan je bio na svoje igrače trener Stjepan Babić.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.