VijestiTrener Davor Mladina i Ante Ćorić najavili su utakmicu protiv Dinama

15. ožujka 2024.

Nogometaši Rudeša ove nedjelje od 17.10 sati na stadionu u Kranjčevićevoj dočekuju Dinamo. Riječ je o utakmici 27. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige.

Naravno, zna se tko je favorit, ali trener Mladina ni u kom slučaju ne ide spuštenog garda na aktualnog hrvatskog prvaka. Bez obzira na to što je Dinamo u četvrtak doživio težak poraz u Solunu i ispadanje iz Konferencijske lige.

‘Gledali smo Dinamo i protiv PAOK-a, ali i u nekim prethodnim utakmicama. Tako da nećemo imati nekih nepoznanica. Osim sastava. Jer ne znamo tko će nastupiti. Kod Dinama je sada takva situacija, često je mijenjan sastav, ali i sustav igre. Sumnjam da će igrati gro igrača iz sraza s PAOK-om. U svakom slučaju, probat ćemo se maksimalno pripremiti za nekoliko njihovih opcija. Dinamo je favorit. Ali mi je drago da smo u mom povratničkom debiju, baš protiv Dinama u Maksimiru, imali dobru prezentaciju. I ja se nadam da će moja momčad biti na maksimumu, i samo onda možemo očekivati nešto’, rekao je trener Mladina.

Dodao je trener kako će i u ovoj utakmici priliku dobiti mlađi igrači, odnosno da je tendencija kluba njihov razvoj na seniorski nogomet.

‘Ne znam kako bih opisao osjećaj. Volim taj klub, ali igram za Rudeš. I jasno je da je Dinamo favorit. Ali ja ću dati duplo više gasa, jedva čekam da utakmica počne. I kao što je trener rekao, idemo svi dati svoj maksimum, pa ćemo vidjeti može li nam to donijeti kakvo iznenađenje’, nadovezao se Ante Ćorić.

Utakmicu sudi Ante Čulina iz Zagreba, pomoćnici su mu Anto Marić (Zagreb) i Dominik Benković (Zaprešić), dok je u VAR sobi Ivan Matić (Osijek).