VijestiU Rudešu treniraj kao Ivica Olić ili Andrej Kramarić

7. srpnja 2015.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/01/kramaric1.jpg

U RUDEŠU TRENIRAJ KAO IVICA OLIĆ ILI ANDREJ KRAMARIĆ:

7. srpanj 2015

NK Rudeš i tvrtka Biotrening službeno partneri. Izvrsne vijesti za sve igrače NK Rudeš, od danas uz postojeći trenerski kadar sa njima će raditi i treneri iz tvrtke Biotrening. Dakle treneri koji se brinu o najboljim sportašima Hrvatske, od danas će raditi sa seniorima ali i igračima iz omladinske škole našeg kluba. Ivica Olić, Andrej Kramarić, Nikica Jelavić, Marcelo Brozović, Domagoj Vida, Mirko Filipović, Ante Tomić i mnogi drugi sportaši su korisnici metoda Biotreninga.

Voditelj Biotreninga je dugogodišnji profesor i dekan na Kineziološkom fakultetu u Zagrebu, danas glavni kondicijski trener A reprezentacije Hrvatske, prof.dr.sc. Igor Jukić.

Uz najmodernije dijagnostičke metode raditi će se razvojni programi za najtalentiranije igrače našeg kluba. Individualnim pristupom i ispravljanjem funkcionalno-motoričkih nedostataka, kao i unaprijeđenjem tehničko-taktičkih svojstava pružamo sportašima optimalne uvjete za razvoj.

Uz ovu suradnju naš klub postaje jedna od najpoželjnijih destinacija za mlade igrače. Najkvalitetniji nogometni i kondicijski treneri te izvrsna infrastruktura stavljaju školu nogometa NK Rudeš među najkvalitetnije škole nogometa u Hrvatskoj.

 

 

 

Pozivamo talentirane nogometaše koji žele raditi u vrhunskim uvjetima sa stručnim i školovanim trenerima da se jave na navedene brojeve telefona:

JUNIORI: Ivica Marjanović 091 600 9722
KADETI: Albert Vastić 091 209 7014
ST.PIONIRI: Tomislav Bolarić 098 505 056
ML.PIONIRI: Darko Jozinović 095 504 8418
LIMAČI: Dražen Koštro: 092 250 3682
ZAGIĆI: Šime Bobanović 098 930 0044

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.