VijestiDinamo slavio u Kranjčevićevoj protiv Rudeša

7. travnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/04/Mislav-Oršić-Dinamo-Rudeš-1.jpg

U sklopu 28. kola HT Prve lige Rudeš je ugostio GNK Dinamo na Kranjčevićevoj. Nakon završenog prvog poluvremena rezultat je bio 0:0, no Dinamo u prvim sekundama drugog poluvremena dolazi do pogotka. U ’46. minuti utakmice mrežu Rudeša zatresao je Lovro Majer, a do drugog pogotka Dinamo dolazi u ’76. minuti golom Olma. Iako je Rudeš ostao bez bodova, trener Ivković bio je zadovoljan izvedbom svojih igrača na terenu.

– Prvo poluvrijeme smo izgledali dobro, bili smo koncentrirani. U drugom poluvremenu primili smo gol odmah na početku, a kad dobiješ gol od Dinama, to je kasnije teško nadoknaditi. Ono što je pozitivno jest to da smo se držali dogovora, ni u jednom djelu utakmice se nismo raspali – komentirao je trener Rudeša Tomislav Ivković.

– Igrači su dali svoj maksimum, umorni su jer smo imali 3 utakmice u 9 dana. Raspored je bio takav da smo imali dan manje odmora od svih drugih momčadi, a to je za ovu ekipu zahtjevno. Tako da nas čeka regeneracija i priprema za utakmicu s Osijekom koja je teška, no nije nemoguća za dobiti – dodao je Ivković.

Iduće kolo momčad Rudeša gostuje kod Osijeka, a utakmica je na rasporedu u petak, 12. travnja od 18 sati.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.