VijestiRudeš u nedjelju dočekuje GNK Dinamo

6. travnja 2019.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2019/04/Mislav-Oršić-Dinamo-Rudeš.jpg

U sklopu 28. kola HT Prve lige igrači Rudeša će u nedjelju, 7. travnja od 16.30 sati na Kranjčevićevoj ugostiti aktualnog hrvatskog prvaka GNK Dinamo. Nakon važne pobjede protiv NK Istre 1961, igrači Rudeša spremni su za nove izazove. Trener Tomislav Ivković na raspolaganju za dvoboj neće imati Sinišu Rožmana koji će propustiti utakmicu s Dinamom zbog tri žuta kartona, no nedvojbeno je da će momčad Rudeša u nedjelju na teren istrčati u najjačem mogućem sastavu.

– Ovo je utakmica kojoj je svaki igrač mora veseliti da ima priliku igrati protiv najboljeg kluba u Hrvatskoj, pred nešto bujnijom publikom nego inače na Kranjčevićevoj. Momčad nema što izgubiti, igrači mogu samo dobiti to da svojom kvalitetnom predstavom i dobrom momčadskom igrom skrenu pažnju na sebe, a uz to ako bude rezultat pozitivan, nitko sretniji od nas – izjavio je trener Tomislav Ivković.

Uz to, dodao je kako će momčad u ovu utakmicu ući maksimalno pripremljena.

– Idemo odigrati muški, pošteno i vidjet ćemo kako će ispasti – dodao je Ivković.

Cijena ulaznice za utakmicu je 40 kn.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.