VijestiDobrodošao kući Mario!

11. srpnja 2023.
https://nk-rudes.hr/inc/uploads/2023/07/mario.jpg
Kako bi u povratničku sezonu u SuperSport Hrvatskoj nogometnoj ligi bili što bolji i što konkurentniji, pojačali smo se i na vratarskim pozicijama.
Novi član NK Rudeša je Mario Marić, 24-godišnjak, koji je već bio član Rudeša.
Inače, u omladinskim kategorijama, Marić je bio golman zaprešićkog Intera, a od 2018. godine preselio je u Siget, u redove Hrvatskog dragovoljca. Potom je od kolovoza 2019. godine bio igrač našeg kluba, ali se nakon sezonu i pol ponovno vratio među Crne iz Sigeta, koji su tada bili članovi najvišeg ranga. S Rudešovim ulaskom među najjače klubove, Marić se vratio na poznatu adresu.
‘Sretan sam što sam se vratio na staru adresu, među poznate ljude. Doduše, osjeti se koliko je klub narastao u međuvremenu. Ne samo u rezultatskom smislu. Kadar igrača, pa trenerska struka na čelu s Robertom Prosinečkim… Sve to potvrda je ambicija kluba. I zato s nestrpljenjem čekam da krene borba za bodove, odnosno novo dokazivanje’, s puno elana naglasio je Mario Marić.
Naravno, uz takvu volju, pokreće sve. I zato možemo samo reći ‘Dobrodošao kući, Mario’.

All contents © copyright Nogometni klub Rudeš. All rights reserved.